PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232995}

Spadaj!

Stick It
6,9 23 254
oceny
6,9 10 1 23254
Spadaj
powrót do forum filmu Spadaj!

Bez przesady

ocenił(a) film na 3

Średnia ocen 7,89 dla tego filmu to lekka przesada. Jest on zbyt przewidywalny i cukierkowy, ale czego można było się spodziewać po filmie opowiadającym o losach zbuntowanej nastolatki, która w ramach resocjalizacji trafia do akademii gimnastyki. Także przedstawiony w filmie rodzaj humoru do mnie nie przemawia, w tym przypadku jednak zdaję sobie sprawę, że każdego śmieszy coś innego.

zarate

wydaje mi sie ze ma tak wysoka ocene bo jest "lekki" no i taki.... fajny po prostu, nic wielkiego ale tez nie w stylu american pie

zarate

dla mnie to po prostu film o walce z marzeniami, z tym jaka czasem jest rzeczywistość. Każdy kto identyfikuje sie z głowną bohaterką czuje się troche jak ona. Dlatego oceny są jakie są.
To mój ulubiony film - razem z "Przerwaną lekcją muzyki". Zależy jak patrzysz na sprawę, bo mimo wszystko, ale film przemawia do widza w każdym wieku. Nie jak np. PLM, którą nie każdy rozumie :)
pzdr

ocenił(a) film na 9
zarate

No też mi się tak wydaje ten film to porażka. Nie ma żadnej akcji... o przewidywaniu już nie wspomnę... oglądałam połowę potem wyłączyłam

`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`
NIe oglądajcie tego...

`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*
Nie wiem jak Kelluś się w takim łakjnie znlazł ;((((

MartunQa

och daj spokój.. to nie jest film podlegający pod kategorię 'akcja', więc nie wiem czego się Ty tu doszukujesz.. i mam prośbę. Najpierw obejrzyj film do końca i wystawiaj ocenę a nie jak ty to zrobiłaś: obejrzałaś do połowy i teraz się na jego temat wypowiadasz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones