PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232995}

Spadaj!

Stick It
6,9 23 254
oceny
6,9 10 1 23254
Spadaj
powrót do forum filmu Spadaj!

Typowa nastolatka, którą wszystko wali ... Mnie natomiast wali to, że ją to wali. I cały ten film jakiś taki walnięty nie w te strone.

Nic specjalnego... oprucz walenia

kyanka

Uwielbiam "Spadaj" i nie mogę zrozumieć czego się czepiasz...

ocenił(a) film na 10
kyanka

świetnie opisałaś siebie, nic dodać nic ująć!!!
szkoda, że nie potrafisz pisać po polsku,
ale od "Goryla na obcasach" raczej niewiele można wymagać!

SiLBERMOND

tak jest ... a ty szkoda, że jeszcze wiecej wykrzykników nie dodałeś. Więcej pałera huopcze. !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
kyanka

A mi się podobał film, ba podobał mi się na tyle, że nawet dwa razy go oglądałem. Fajny młodzieżowy film z fajną aktorką ;) Ja polecam jak najbardziej, za klimat, za muzykę, nawet idzie się na nim wzruszyć :P

slawekwch

Co do wzruszenia to się zgadzam. Łzy rozpaczy lały się ulewnie.

Spoko o gustach podobno się nie dyskutuje, dla mnie film był poprostu błahy. Kolejna bajeczka, którą próbują wcisnąć zakomplesionej młodzieży. Schematyczny, prosty, bez smaczku.
Ale oczywiście szanuję powyższe zdanie ^^'

ocenił(a) film na 9
kyanka

Wiadomo, że o gustach sie nie dyskutuje, mogło Ci się nie podobać ;) Też nie rozumiem ludzi którzy zamiast komentować film komentują czyjeś wypowiedzi, ale trudno tutaj tak niestety bywa.

kyanka

wg mnie świetny film. miło sie go ogląda, fantastyczne widowisko gimnastyki sportowej ^^


(rozumiem, ze kazdy ma inne zdanie, ale sposob w jaki wyrazilas swoja opinie mnie po prostu smieszy)

ocenił(a) film na 7
kyanka

hmm film jak film ja nawet lubie sobie taki film obejżeć może nie jest zbyt ambitny ale czy zawsze trzeba wymagać od filmu żeby był ambitny ? A piszesz o Gorylu ? heh fajna dupcia i tyle :D

kyanka

Mi film sie bardzo podobal, ogladalam go bardzo duzo razy i uwarzam, ze jest filmem na poziomie. No ale
oczywiscie "Goryle na obcasach" nie lubia ogladac filmmow, w ktorych widza siebie zmieniajacych sie, bo
wedlug nich jest to banal. Haley pokazala, ze nawet zbuntowane nastolatki moga duzo w zyciu osiagnac.

Kedda

tss O Adela pliss ...

Wymyśliłaś te nawiną wypowiedź za darmo czy ci zapłacili ?

kyanka

Wiesz co tak się składa, że takie jest MOJE zdanie i nikomu go nie narzucam. Więc wybacz, ale mam prawo pisać o filmach co chce "nie za kase". Żałosne...:/

Kedda

Super film ;) Momentami wzrusza, oglądając go można się też pośmiać. Film trzyma w napięciu, a soundtrack jest świetny :) Nieuważam go za kolejny głupi film dla nastolatków. Oglądałam go kilka razy i polecam tym, którzy jeszcze go niewidzieli ;);)

kyanka

na szczęście ją wali co Ty w ogóle myślisz i masz do powiedzenia ;)

Astrid_

kogo wali ?

nastolatke z tegoż oto mega arcy dzieła ?

kyanka

bohaterkę filmy oczywiście ;)
co kto lubi.niektórzy wolą słodkie nastolatki z filmów a'la american dream,a niektórzy nieco bardziej ambitniejsze bohaterki.

Astrid_

nom....

a niektórzy lubią bohaterki które zamiast 'joł madafaka, eat shit, whateva, oh i'm so lost' mają mózg !

miło by było gdybyście zobaczyli ze takie teenage hero to zlepek największego gówna jakie poznał świat ...

Dorabiacie sobie piękną teorie: to nie gówno .. to nawóz. A nawóz to już przecież praktyczna rzecz, pozwala rozwijać się życiu na tym strudzonym padole

Niestety tak czy siak nawóz pozostaje gównem. Da end

kyanka

Joł, madafaka! Film cienki jaki siki pająka. Przewidywalna fabuła, kruche dialogi i słaba gra aktorska. Nieważne czy ta Missy jest ładna czy nie, bo będę oceniac film. Dałam 4, bo taki własnie jest 'poniżej oczekiwań'.

kyanka

Haley fajną laską jest, trochę chłopczyca, ale za to jakie ma ciało i w ogóle urodę. A do tego niegłupia, umie się popisać cięta ripostą.

miss_russ

zburze twoj swiat:
te ciete riposty to scenariusz, osiagniecia buntowniczej huliganki i zwyciestwo nas "systemem" tez

taki ze mnie okrutnik:]

kyanka

A ja się nie zgodzę. Uważam, że to naprawdę niezły film. Przynajmniej pokazuje coś więcej niż te puste historyjki typu High School Musical... To raczej film dla młodzieży, więc może nie do każdego trafi ale mimo wszystko zdecydowanie go polecam.

Ajka13

o, faktycznie, może nie było to high school musical [ i cieszę się, że nie obejrzałam tego badziestwa ] ale już przejadły mi się filmy o zbuntowanych mogących wszystko, ale im się nie chce. taki nijaki. fakt, może początek był dość ciekawy, ale później... kaszana. :)

użytkownik usunięty
kyanka

Całkiem znośny. Jako rozrywka w tak zwanym międzyczsie. Oczywiście nie jest to wybitne, ani ambitne kino, ale takie filmy jak "Spadaj" tez są potrzebne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones