PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232995}

Spadaj!

Stick It
6,9 23 254
oceny
6,9 10 1 23254
Spadaj
powrót do forum filmu Spadaj!

Koszulki xD

ocenił(a) film na 8

Dziewczyna co chwilę miała inną koszulkę - Ramones , Motörhead, AC/DC - ma gust ;p

A film ogólnie niczego sobie - chciałoby się czasem tak wyginać ( ale na pewno nie chciałoby się tyle ćwiczyć :P ) .

Saori89

a mi właśnie chciałoby się tak ćwiczyć. znaczy chcę tylko nie mam możliwości... na pierwszym miejscu jest to ze nawet w warszawie akrobatyka jest tylko dla dziewczynek do chyba 12 roku zycia. chyba ze sie myle, jak ktos wie cos o jakis zajeciach to bardzo prosze o pomoc

ocenił(a) film na 7
lepa12

a) Ile masz lat?
b) Dowiadywałaś się o możliwości trenowania więcej niż w jednym miejscu i bezpośrednio?
c) Jaki rodzaj akrobatyki chcesz uprawiać?
d) Powody dla których chcesz trenować?

Podzielam zdanie co do gustu ^ ^

Tarn_Mira

a) 16
b)byłam na zajęciach w buffo (podstawy ale po miesiącu umiem stawać na rekach przy ścianie przy częstotliwości 2 x w tyg po 1 h) i w egurolli po miesiącu robia przejście , niektórzy rundaka, staja na głowie tylko w soboty 1h. miałam isc sprawdzic w klubie akro-bad na ursusie ale nie poszłam...
c) na artystyczną to chyba już za późno ale tak samo podoba mi sie jak sportowa
d)bardzo mi się to podoba, lubię właśnie takie "ćwiczenia" jeśli chodzi o ruch, przyszłość wiążę z aktorstwem i tańcem i raczej się przyda :)
a po co tyle pytań? ;P możesz mi jakoś pomóc, masz jakieś info? :)

ocenił(a) film na 7
lepa12

Orientacja w sytuacji;p

Szukaj i pytaj, z reguły przyjmują młodszych, bo wtedy mają możliwość wyszkolić ich tak, że będą jeździć po złoto. Ale, np.: u nas zgadzają się na przyjmowanie starszych osób.
Jeśli teraz chciałabyś zdobyć mistrzostwa Polski w akrobatyce, to było by ciężko - 16 latki ćwiczące od 6 roku to spora konkurencja.

Sportowa też jest fajna:)
Jeśli lubisz, to zapisz się gdzieś i daj czadu^-^(z tego co piszesz wynika, że aktualnie chodzisz do buffo) zwłaszcza jeśli przyda Ci się w przyszłości.

Proponuje w domu robić ćwiczenia gibkościowe. Szpagat fajna rzecz a można się do niego samemu rozciągać.

Powodzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones