PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232995}

Spadaj!

Stick It
6,9 23 254
oceny
6,9 10 1 23254
Spadaj
powrót do forum filmu Spadaj!

badziew!!!

ocenił(a) film na 1

gdybym była zbuntowana 13 letnia "mroczna" lasencja to moze by mi sie podobało...ale tylko może:P nie na pewno...a wręcz raczej nie

kiesiaa

Ok, to ty siedź w ty "rosshoffym świecie" dorosła nastolatko i niekomentuj... :)

użytkownik usunięty
Gimly

Chyba zasiądę w "rosshoffym świecie" razem z Kiesiąą, bo to lepsze niż życie w "normalnym świecie" z Gimly - osobą, która dała Agnieszce Włodarczyk, Schejbal i $łiita$nemu Wentworth'owi ocenę 10 ( o innych nie wspominając). A do tego : "Spadaj!"- 8/10, "Wieczny student" (plus inne kretyńskie komedie)-10/10... Nawet gdybym się ostro nawaliła to nie dałabym tym filmom więcej niż 3/10.

ocenił(a) film na 10

no tak...no bo nikt nie może mieć własnego gustu, prawda? Najlepiej zawsze przytakiwać...czy ten twój różowy świat nie jest trochę nasycony dramatem? Wystarczy spojrzeć na ulubione filmy...ta...A co do "Spadaj" to masz rację, film nie jest skierowany do każdego widza, jest specyficzny...Sądzę, ze nawet dla ludzi którzy mieli coś wspólnego z tym sportem lub są nim zafascynowani (oczywiście nie wszyscy...). Ale ja go z chęcią sobie go oglądam, w szczególności, że dzięki takim filmom mogę sobie przypomnieć jak to było kiedyś...nie oceniaj ludzi po tym czy ktoś lubi Schejbal, czy Portman albo Eastwood'a...to zależy od gustu...pozdro dla wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones