Kellan Lutz

Kellan Christopher Lutz

6,8
6 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kellan Lutz

Kto, według was, jest lepszym, oraz przystojniejszym aktorem?

Kellan Lutz, Robert Pattinson czy Taylor Lautner?

Ja osobiscie uwielbiam Kellana ♥
Na drugim miejscu mam Taylora, a na trzecim Roba. On jakos mi do gustu nie przypadł . ;|

r_e_a_j_c

yhm.. Taylor chyba lepszy :P
potem Kellan a na końcu ten obrzydliwy Pattinson

ulcia_13

hejjjjj... a co z Jacksonem? :(:(
Ja osobiście jego lubię najbardziej,. potem Roba, Kellana i Taylora, on mi najmniej przypadł do gustu...

r_e_a_j_c

Według mnie najlepszy jest Robert Pattinson, chociaz Kellan Lutz jest bardzo przystojny , ale jego klasyfikuję na drugiej pozycji. Następnie jest Jackson Rathbone, który jest godny uwagi, dodam na kolejną pozycję Petera Facinelli(jakby ktoś nie wiedział zagrał Carlisle'a), nieważne,że jest starszy od pozostałych, a na końcu zostaje Taylor Lautner, jakoś on mnie nie przekonuje. Zobaczymy jaki popis aktorski da w drugiej części filmu.

Rose92

jak dla mnie
Kellan potem Taylor a Pattisona wg nie klasyfikuje...
<blee>

TheDiaryofShadow

Taylor jest mało męski, mimo swoich nędznych bicepsów a jego twarz jest bez wyrazu.No i w dodatku przypomina dziewczynę. :D

Rose92

haha xD popieram :P
ja po prostu nie lubię Taylora, wkurza mnie ten jego uśmieszek i zęby świecące praktycznie w ciemnościach xdxd

troll_3

taaa... Taylor ma twarz bez wyrazu i aż sztucznie białe zęby... ale porównanie wykręcone xDDD

TheDiaryofShadow

Kellan oczywscie ;D ale ładniej mu w ciemnych włosach jak Emmett <33.

takanieinna

tylko jako Emmett mógłby kilka razy pokazać sie bez koszulki w filmie
,marzyciel,

TheDiaryofShadow

dokładnieee ;D ahh marzenie ;)
wciaz za krotki i za krotki

r_e_a_j_c

Kellan, Taylor, Rob.
Nudzi mnie już ciągłe pisanie o Robercie, rzygać się pomału chce :D
Taylor mnie denerwuje, nie wiem do końca czemu xD
Kellan jest zabójczo przystojny, ślicznie się uśmiecha (ach te dołeczki :*) i ma boskie ciało.
mrrrrrrrrrrau!

r_e_a_j_c

Jak dla mnie to:
1. James (Cam Gigandet)
2. Jasper (Jackson Rathbone)
3. Jacob ( Tylor Lautner)
Pozdro ;p

blair17

gusta i guściki...
ale Cam też ma ciałko... przez niego właśnie oglądałam życie na fali ;)

TheDiaryofShadow

a ja przez Jacksona (wiadomo o kogo chodzi ;>) oglądałam "Pięknych" ;)

troll_3

jak dla mnie Jackson ma dziwną urodzę... specyficzną ;)
i czasami mnie przeraża

TheDiaryofShadow

Dokładnie, dlatego mi się podoba Rathbone bo mnie.... przeraża ;D

blair17

haha^^ moce uzasadnienie ;D
mi to się właśnie on podoba, ale gusta są różne, więc... ;]

troll_3

Taylor > Kellan > Pattinson > Jackson............................

Shantel_Black

Kellan, chociaż miał niewielką rolę, popisał się niezłym kunsztem aktorskim. Chociaż innym też nie można niczego zarzucić :)

r_e_a_j_c

moja odpowiedz w 100% pokrywa sie z typem zalozycielka tematu...

marta098765

Widzę, ze każdy ma tutaj inne zdanie xDD
No i popieram osobę (nie pamietam nicku xDDDD), która napisała, ze Kellan mógłby się pokazać w 'Zmierzchu' bez koszulki XDD
Ale by były widoki.. Ahh. Nie co ten Pattinson. JA mam juz go dosyć. JA nie mam pojęcia czym te laski się tak podniecają xD

r_e_a_j_c

moim zdaniem najprzystojniejszy jest Jackson Rathbone ;D

more_than_a_woman

jesli chodzi o Jacksona to są gusta i guściki... każda z nas ma inny typ mężczyzny którzy je kręcą... ja wolę Kellana a innej podoba sie Jackson...
jesli chodzi o Roberta to grał o wiele lepiej Cedricka bo szybko zginął ;) nie wiem dlaczego wszyscy sie tak nim zachwycają... on nie posiada jakiejkolwiek urody a wyglądu wg...

TheDiaryofShadow

Taylor
Kallen
Robert wogole mnie nie przekonuje no i ma tluste wlosy co mnie odstrasza.

Dominisia_fw

1. Robert Pattinson- pierwszy pod względem aktorstwa i urody;
2. Taylor Lautner - lepszy w/g mnie jako aktor od Kellana, ale nie ładniejszy;
3. Kellan Lutz - znajduje się na trzecim miejscu, bo bardziej cenię umiejętności aktorskie od urody.

r_e_a_j_c

number one ofc Kellan ;) jest przystojny i w ogóle jak widze z nim wywiady, etc, to utwierdzam się w przekonaniu że jest amazing xd

Robert ... nie podoba mi się. jakoś mi się tak z ... menelem kojazy. No sory, ale takie mam skojażenia xd ... chociaż ma niezły tyłeczek xddd <śmiech>

Taylor ... też mi jakoś nie podchodzi.

ale za to Jamie Campbell Bower mi się podoba. xd ma w sobie 'to coś' xd

a z przystojniaków to jeszcze Peter Faricnelli (sory jak źle napisałam xd)

Shilon

KELLAN oczywiście a potem Taylor i na końcu ten "żul" Pattinson

ewelina1631994

żul??? ;o hahahahaha...
on nawet na żula nie wyglada ;/;/
sry fanki Pattisona ale dla mnie jak mówiłam on jest obrzydliwy i ogólnie na fujjj...

TheDiaryofShadow

1. Rob - nie jest typowym facetem jak każdy aktor - wycackany , śliczny i błyszczący. Podoba mi się jego styl , spojrzenie , a przede wszystkim włosy. Bardzo fajnie wcielił się w rolę Edwarda. Może i ma styl jak wy to mówicie "żula" , ale jak dla mnie tym się właśnie wyróżnia.
2. Kellan - też super przystojny , idealny Emmett. Podoba mi się , super uśmiech i te sprawy. Mega ;)
3. Taylor - nie lubię tego aktora. Napakował sobie , przytył 12 kg i już go wszystkie kochają . Jak dla mnie talentu aktorskiego raczej nie posiada , irytuje mnie no i oczywiście wszystkie nastolatki JEGO. Dla mnie to typek a`la "Zac Efron" , ten uśmieszek i te sprawy. Nie lubię go i nie wiem co w nim wspaniałego.

goldia

Taylor ma fajne ciałko... co do aktorstwa to talent miał ale jak grał jako jako 9-10 latek. ogólnie właśnie wtedy gdy przybrał w mięśniach 12kg zaczął sie bakcyl zwany Tay
Kellan to wg cud natury :D i nawet nie robi z siebie takiej gwiazdy jak pozostali
stara sie być nadal normlanym człowiekiem

goldia

Brawo!!!
Popieram w stu procentach.
Wreszcie ktoś podziela moje zdanie na temat Pattinsona.
Według mnie Robert po prostu nie dba o siebie, ale nie dlatego, że mu tak wygodniej.Moim zdaniem jemu na pewno nie jest na rękę gadać takie bzdury czy też rozpowiadać głupoty typu, że ileś czasu nie zmieniał ciuchów czy tez nie mył włosów.Wierzycie w takie bzdury?? Równie dobrze można wyprać i wysuszyć ubranie w jedną noc i na dzień następny założyć je jako czyste i świeże, a mówić, że chodziło się w nim Bóg wie ile.To samo z włosami, można myć je codziennie a potem wystarczy, że nałoży dużo żelu dla zmyły i mówi, że nie mył ich tydzień.A co jest powodem tego obsesyjnego zachowania Roba?....oczywiście nawiedzone fanki.Ludzie gdyby on chodził elegancki to już w ogóle żyć by mu nie dały-chociaż i teraz ma z tym biedak problemy.
Moim zdaniem on chce jak najmniej upodabniać się do serialowego wizerunku Edwarda, bo to jedyny sposób na w miare normalne życie nie skażone ciągłą obecnością psycho-fanek.
A wracając do tematu to na
1)Robert Pattinson :)
2)Kellan Lutz
3)Taylor Lauter-za nim tak średnio przepadam

r_e_a_j_c

TYLKO KELLAN !! luudziee moglabym z nim mieszkac w jakims mozambikuu i
miec z nim ze 100 dzieci < 33 xD

r_e_a_j_c

Zawsze i wszędzie Kellan,On po prostu boski jest.

anette_14

dokładnie :D Kellan... oglądałam ostatnio klip Hillary Duff i stwierdzam, że ja chcę z nim do tej windy!!!!

TheDiaryofShadow

Oh, ja tak samo jak kolezanka wyżej xDDD

r_e_a_j_c

KELLAN albo Jackson Rathbone.

Robercik i Taylor są... jak mam to powiedziec?
Zpedaleni za przeproszeniem... (Inaczej nie da się tego ując)

TheHost

no może nie spedaleni :D jakiś inny epitet można znaleźć ale nie spedalenie :D

TheHost

no w sumie... ;D


Kellan!!! Kellan! ostatnio widziałam go w 90210 :D
aaa... ,podniet,

r_e_a_j_c

Najprzystojniejszym oczywiście Kellaan !!
potem dłuuuuga przerwa xd
potem Jackson
potem Taylor
i Robert ; D

aleeex_

może nie taka długa... ale mi sie ranking zmienił
Kellan!!!!:D:D:D
Cam
Taylor
Jackson
i
i
i
i
i
i
i
i
i
Robert :/

r_e_a_j_c

Kellan oczywiście najprzystojniejszy! Potem Taylor, a Rob to wgl mi się nie podoba. ;/ Beznadziejny jest. Jakby mu ciężarówka po mordzie przejechała xd Tzn. nie żebym ja wyglądała jak jakaś modelka, bo nie, ale on jakoś tak mi się nie podoba..

Madziiucha

hahahaha :D zajebiste określenie
jedno z najlepszych jakie tu znalazłam ;)
:DDD
Kellan!!!
Kellan!!!
Kellan!!!

TheDiaryofShadow

haha xD
Boskie^^
Ja ostatnio przeglądałam galerię Kellana i jejku, jaki onjest śliczny :D:D
Ale i tak na razie Jackson na pierwszym miejscu :P

troll_3

on jest wspaniały xDDDD
,podniet,
^^



Kellan! ;*

TheDiaryofShadow

osobiscie
uwielbiam Jacksona
ale coraz czesciej
równa się z nim Kellan. ; dd
tak oboje są genialni !
potem mm Taylor a na koncu Rob .; pp

lonleygenuineangel

Kellan jest zarąbisty
potem Taylor
a na końcu ten "Żul" pattinson
serdecznie zapraszam do mojego socjum o Kellanie i Ashley http://k-e-l-l-a-n.socjum.pl/

ewelina1631994

No Jackson nie taki straszny... coraz bardziej sie do niego przekonuję xD ale i tak Kellan jest niedowyjebania xDDD

r_e_a_j_c

Moja Lista
1. Kellan Lutz
2. Taylor Launter
3. Robleeee

* Ngroda GP dala Jacksona ;)))

r_e_a_j_c

1. Kellan
2. Jackson (jak można było o nim zapomnieć? :( )
3. niech już będzie Taylor
4. Rob

Aila

Peter! Ha!
Poza tym Kellan i Taylor to przystojniacy, ale Robert mnie nie przekonuje. Szczególnie w NM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones