Missy Peregrym

Melissa Peregrym

7,6
948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Missy Peregrym

Osobiście znam serie zmierzchu, ale nie jestem zagorzałą fanką. W każdym oglądając ten film na polsacie, miałam wrażenie, że grająca pani to Kirsten Stewart. Lecz po lepszym dojrzeniu nie wyglądała dokładnie jak ona.. miała indiańskie rysy jak,.. Taylor Lautner! Czy to nie ciekawe?

Jane_Vicodin

Oglądał film 'Spadaj!' dzisiaj i odniosłam wrażenie, że to ONA powinna zagrać Belle Swan ; D

użytkownik usunięty
PREZES_fc

A ja właśnie zupełnie przypadkiem dowiedziałam się, że w "Stick It" nie zagrała Hilary Swank. ;p
Jak dla mnie są niezwykle podobne (ale oceniam tylko na podstawie "Spadaj").

Faktycznie!! Mieszanka Kristen i Hilary :DD

Van_21

Dorzuciłabym jeszcze trochę z Alessandry Ambrosio :)

PREZES_fc

mi się też wydaje, że to ona powinna zagrać Belle, jest o wiele lepsza niż Kristen ;d

Jane_Vicodin

też tak myśle ;)

Jane_Vicodin

Missy jest piękną kobietą, ma dumną postawę i jest wysoka, Kristen natomiast na początku sagi wyglądała bardzo niepozornie, miała niemal przezroczystą skórę, była niższa niż Rob i bardzo drobna. Myślę że decyzja by wybrać Kristen nie była taka bez powodu, w książce Bella jest niezdarna, nierozgarnięta i niezupełnie piękna w oczywisty dla społeczeństwa sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones